Eil. nr. | Pavardė, vardas | Dėstomasis dalykas/pareigos | Kita veikla |
1. | Bakaitienė Lina | Muzikos vyr. mokytoja | Muzikos mokytoja |
2. | Čebanauskienė Alma | Lietuvių k. mokytoja metodininkė | |
3. | Guzovijūtė – Mekšriūnienė Rugilė | Teatro mokytoja | 5a klasės vadovė |
4. | Grinkevičius Alvydas | Fizikos mokytojas, informacinių technologijų mokytojas metodininkas | |
5. | Karolina Grockienė | Lietuvių k. mokytoja | |
6. | Kasparaitienė Justina | Pradinių klasių vyr.mokytoja | 4a klasės vadovė |
7. | Kupstaitienė Rita | Matematikos vyr. mokytoja | |
8. | Kurienė Rasa | Pradinių klasių mokytoja metodininkė | 3a klasės vadovė |
9. | Kurienė Sonata | Žmogaus saugos, etikos, ugdymo karjerai ir pilietiškumo pagrindų mokytoja | Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, karjeros konsultantė, IIIbg klasės vadovė |
10. | Laugalienė Virginija | Chemijos, biologijos ir matematikos vyr. mokytoja | IIag ir IIbg klasės vadovė |
11. | Leveckytė Vilija | Anglų ir vokiečių k. vyr.mokytoja | IV abg klasės vadovė, kalbų metodinės grupės pirmininkė |
12. | Martinaitienė Irma | Anglų k. mokytoja metodininkė | |
13. | Matusienė Lina | Priešmokyklinės ir ikimokyklinės grupių mokytoja | |
14. | Mikuckienė Nijolė | Tikybos vyr.mokytoja | |
15. | Miščikienė Birutė | Biologijos vyr.mokytoja | |
16. | Moleikaitienė Daiva | Pradinių klasių mokytoja metodininkė | 2a klasės vadovė |
17. | Rinkevičius Giedrius | Informacinių technologijų vyr. mokytojas | |
18. | Naujokaitienė Vilma | Dorinio ugdymo mokytoja metodininkė | |
19 | Plaušinaitė Gailutė | Technologijų vyr. mokytoja | |
20. | Petkūnas Vitas | Fizinio ugdymo vyr. mokytojas | |
21. | Puidokienė Jolanta | Geografijos, turizmo mokytoja metodininkė | 8a klasės vadovė |
22. | Povilaitienė Aurelija | Priešmokyklinio ugdymo vyr. mokytoja | |
23. | Senkus Vidas | Technologijų vairavimo mokytojas metodininkas | |
24. | Skauronė Edita | Šokio, fizinio ugdymo vyr. mokytoja | 7a klasės vadovė, menų, technologijų ir kūno kultūros metodinės grupės pirmininkė |
25. | Staniulienė Alina | | Direktorės pavaduotoja ugdymui |
26. | Strokas Vytautas | Fizinio ugdymo mokytojas metodininkas | |
27. | Šapolienė Nijolė | | Direktorė |
28. | Šutrikė-Mataitienė Rita | Pradinių klasių mokytoja metodininkė | 1a klasės vadovė ir pradinių klasių metodinės grupės pirmininkė |
29. | Zokienė Jolita | Lietuvių k. mokytoja metodininkė | |
30. | Zokas Vidmantas | Istorijos, pilietiškumo mokytojas metodininkas | IIIag klasės vadovas |
31. | Žalnorienė Jūratė | Dailės mokytoja metodininkė | |