Sportininkų pergalės

Paskelbė saulius

Gegužės 6 dieną Jurbarke vyko atviras džiudžitso ir K -1 čempionatas. Lukas Bataitis, svorio kategorija iki 80 kg, iškovojo pirmąją vietą, o Tomas Mulvinskas, svorio kategorija iki 48 kg, užėmė  antrąją vietą.

Gegužės 7 dieną vyko Baltijos šalių Grappling čempionatas Klaipėdoje.  Robertas Gruodis, svorio kategorija  iki 84 kg, tapo vicečempionu.

Gegužės 9 dieną Šakiuose vyko rajono bendro lavinimo mokyklų mokinių lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos. Jose puikiai pasirodė mūsų gimnazijos berniukų komanda. Ji užėmė pirmąją vietą ir iškovojo teisę atstovauti rajonui Lietuvos mokyklų žaidynių finalinėse lengvosios atletikos varžybose Alytuje (05-12) bei Lietuvos kaimo vietovių mokyklų žaidynių finalinėse   varžybose Šiauliuose (05-19).

Mūsų gimnazijos rinktinės sportininkai Mantas Macevičius (100 m – I vieta), Algimantas Žemaitaitis (400 m – I vieta), Modestas Masteika (rutulio stūmimas – II vieta), Justas Balsys (1000 m – II vieta), Domas Plančiūnas (1000 m – II vieta), Eivydas Laurinaitis (100 m – VIII vieta). Algimantas , Mantas, Modestas ir Justas bėgo estafetę 4×125 m ir buvo pirmi.

Džiaugiamės puikiais mūsų sportininkų pasiekimais ir linkime sėkmingai atstovauti mūsų gimnazijai ir rajonui finalinėse Lietuvos varžybose.

Sveikiname sportininkus ir jų trenerius Vytautą Smirnovą ir Vytautą Stroką.

Kategorijos: Naujienos