Mes jais didžiuojamės!

Published by saulius on

Vos tik prasidėjus mokslo metams, prasidėjo ir mokinių varžybos. Jose dalyvavo ir mūsų gimnazijos sportininkai.

Rugsėjo 16d. Jurbarke vyko atviras Jurbarko vaikų ir jaunučių lengvosios atletikos čempionatas. Emilis Naujokas, Haris Gustaitis ir Deividas Stanaitis bėgo 600m. Jie užėmė ketvirtą, devintą ir vienuoliktą vietas. Varžybose dalyvavo lengvaatlečiai iš 8 rajonų.

Rugsėjo 23 d. Šakiuose vyko rajono JKSC taurės lengvosios atletikos varžybos. Čia mūsų sportininkams sekėsi geriau. Emilis Naujokas bėgdamas 1000m. buvo pirmas, o 300m. – trečias. Haris Gustaitis 1000m. distancijoje ir metant kamuoliuką užėmė antras vietas. Kamuoliuko metimo rungtyje pirmą vietą užėmė Gabrielius Sasnauskas. Puikiai sekėsi ir Benui Moleikaičiui (400m. – pirma vieta), bei Justui Janušaičiui (1500m. – pirma vieta).

Categories: Naujienos