SPORTO NAUJIENOS

Published by saulius on

Kovo 06 d. vyko rajono BUM pradinių klasių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“varžybos. Mūsų komandoje žaidė: Paulina Grikietytė, Povilas Balsys, Adrija Girdauskaitė, Arijana Šuopytė, Emilis Naujokas, Marija Matusevičiūtė (visi 4a kl.), Smiltė Urbonavičiūtė, Luknė Liukaitytė, Joris Baziliauskas, Povilas Sutkus (visi 3 kl.), Deividas Stanaitis, Haris Gustaitis ( abu 4b kl.).  Jie  užėmė III vietą.

Kovo 07 d. vyko rajono BUM 5 – 6 kl. „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos. Komandą sudarė:

Adrijus Lekavičius, Vilius Sutkus, Ernesta Gudaitytė, Dainora Mikalauskaitė, Vakarė Kerevičiūtė, Akvilė Vosyliūtė, ( visi 5 kl.), Rėjus Augustaitis, Ema Baziliauskaitė, Dominykas Laukaitis, Vilius Povilaitis, Rusnė Gvildytė ( visi 6b kl.), Denisas Šilinskas, Mingailė Antanaitytė, Arnas Bastys (visi 6a kl.) . Komnada užėmė II vietą.

Kovo 12 d. vyko rajono BUM merginų tinklino varžybos. Mūsų komandoje rungtyniavo: Rasa Kriščiūnaitė, Smiltė Bataitytė, Gabija Batulevičiūtė, Rugilė Blauzdžiūnaitė, Ieva Kasparaitytė, – 4g kl., Erika Neverauskaitė – 2g kl., Kotryna Kuraitè – 8 kl. Merginos liko antros.

Džiaugiamės visais pasiekimais, sveikiname sportininkus, sportininkes ir jų mokytoją Vitą Petkūną.

Gimnazijos informacija

Categories: Naujienos