Sėkmingas pasirodymas informatikos olimpiadoje

Published by saulius on

Tradiciškai moksleivių olimpiadų maratoną kiekvienais metais pradeda informatikai. Šiais metais Šakių „Žiburio“ gimnazijoje vykusioje informatikos olimpiadoje, kaip ir ankstesniais metais, puikiai gimnazijai atstovavo mūsų moksleiviai. Vyresnių (2–4 gimnazinės klasės) grupėje geriausią rezultatą parodė mūsų mokyklos trečiokas gimnazistas Kristupas Kuras. Tarp jaunesniųjų (V–IX klasių) moksleivių visas užduotis atliko be priekaištų ir gavo maksimalų įvertinimą net du mūsų mokyklos moksleiviai: aštuntokas Pijus Bataitis ir šeštokas Dominykas Laukaitis.

  Atskirose klasėse prizines vietas užėmė šie mūsų mokyklos moksleiviai: Kristupas Kuras I vieta (3g klasė), Lukas Bernotavičius II vieta ir Dominykas Venskūnas III vieta (4g klasė), Pijus Bataitis I vieta, Dominykas Laukaitis I vieta, Nojus Bataitis II vieta, Vilius Povilaitis III vieta (visi jaunesniųjų klasių grupės). Visi paminėti moksleiviai dalyvaus atrankoje į Lietuvos moksleivių informatikos olimpiados finalus, kuri vyks vasario 5 dieną mūsų mokykloje. Šie mokiniai dalyvaus ir dr. J. K. Kazicko konkurse bei Nacionalinės moksleivių akademijos (NMA) rengiamoje olimpiadoje.

Paskutiniu metu atnaujinome tradiciją dalyvauti Kroatijos atvirame čempionate ir Jungtinių Amerikos Valstijų rengiamoje atrankos olimpiadoje internetu. Linkime gimnazijos informatikams sėkmės įvairiuose konkursuose ir olimpiadose, kuriuose jie atstovaus mūsų gimnazijai ir rajonui. 

   Gimnazijos informacija

Categories: Naujienos