Pergalių savaitgalis

Published by saulius on

Gruodžio devintą dieną Šakių sporto klube „Ošimas‘‘ vyko  ATVIROS ŠAKIŲ RAJONO DŽIUDŽITSU PARTERYJE varžybos.  Dalyvavo  ir mūsų gimnazijos mokiniai: Ariana Šuopytė, Dovydas Remeza, Mantas Avdejenkovas,  Haris Gustaitis, Faustas Šarkanas, Tomas Mulvinskas.   Jie visi iškovojo pirmąsias vietas savo svorio kategorijose.

Gruodžio 9-10 dienomos Garliavoje vyko LIETUVOS ATVIRAS GRAPPLING IMTYNIŲ ČEMPIONATAS 2018. Dalyvavo sportininkai iš Latvijos, Estijos, Baltarusijos ir Lietuvos. Mūsų gimnazijos sportininkai pasirodė sėkmingai: Pijus Bataitis ir Marius Juočiūnas savo svorio kategorijoje iškovojo  čempionų titulus, Tomas Mulvinskas  iškovojo  antrąją vietą,  Nojus Bataitis  – antrąją vietą (savo amžiaus ir svorio kategorijose).

Sportininkus varžyboms paruošė gimnazijos džiudžitso būrelio vadovas, Vytautas Smirnovas.

Sveikiname visus sportininkus ir jų šaunųjį trenerį!

Gimnazijos informacija

Categories: Naujienos