GIMNAZIJOJE LANKOSI BUVĘ MOKINIAI

Published by saulius on

Informatikos būrelyje jau tapo tradicija kviesti buvusius mokinius, kad šie papasakotų apie pasiruošimą studijoms, studijas, darbą po studijų. Šį kartą informatikos būrelyje lankėsi buvęs mūsų gimnazijos moksleivis Evaldas Pavalkis (iš informatikos egzamino gavęs 100 balų įvertinimą), vėliau baigęs Danijos universitetą ir dabar dirbantis Danijoje. Evaldo specialybė – mechatronika. Kadangi ši specialybė susijusi ne tik su programavimu, bet ir su fizika, susitikime dalyvavo ne tik būrelį lankantys moksleiviai.

Evaldas papasakojo apie įstojimą į Danijos universitetą, studijas bei įsidarbinimo galimybes. Daug buvo kalbama apie mūsų gimnazijoje didelį susidomėjimą sukėlusius mikrovaldiklius. Buvęs studentas mokyklai padovanojo nemaža detalių, kuriomis naudojosi studijų metu, kartu su mokiniais atliko montavimo darbus. Taip pat Evaldas pasakojo apie dabartinį savo darbą, kuris yra įdomus, reikalaujantis kūrybos ir teikiantis pasitenkinimą. Tokie susitikimai praplečia žinias, motyvuoja daugiau dėmesio skirti tiksliesiems mokslams ir bus rengiami ateityje.

                                                                      Mokytojas Antanas Burkšaitis

Categories: Naujienos