Sporto naujienos

Paskelbė saulius

Gegužės 30d. vyko lengvosios atletikos varžybos Šakiuose. Ten nugalėtojais ir prizininkais tapo Erika Neverauskaitė, Mantas Macevičius, Modestas Masteika, Algimantas Žemaitaitis, Donatas Muraška, Justas Balsys, Vaidotas Grikietis, Šarūnas Jančaitis, Domas Plančiūnas, Vilius Plaušinis.

Gegužės 31d, Modestas, Algimantas, Donatas ir Justas dalyvavo lengvosios. atletikos varžybose Suvalkuose (Lenkija). Ten Modestas su Donatu buvo pirmi savo amžiaus grupėse ieties metime, Algimantas tapo nugalėtoju 400m distancijoje, o Justas liko ketvirtas 1500m bėgime. Taip pat visi šie sportininkai dalyvavo estafetėje 4×100m. Čia mūsų gimnazijos ketvertukas buvo trečias.

Suvalkuose  mes ne tik rungtyniavome, bet  pamatėme puikų miesto stadioną, kaip organizuojamos varžybos Lenkijoje.

Birželio 2-3 dienomis Kaune vyko Lietuvos lengvosios atletikos federacijos atviros Taurės varžybos ir  Lietuvos universitetų studentų čempionatas. Ten dalyvavo du mūsų gimnazistai. Modestas Masteika, numetęs ietį 63,85m.  liko trečias. Algimantas Žemaitaitis bėgo 400 m. Jis buvo 12-as  iš 43 distancijos dalyvių.