Proto mūšis ,, Ką žinai apie policiją?“

Published by saulius on

Rugsėjo 28 dieną Šakiuose vyko protų mūšis „Ką žinai apie policiją?“ Organizatorius – Šakių rajono policijos komisariatas. Proto mūšyje dalyvavo mokinių komandos iš „Žiburio“, Lukšių Vinco Grybo gimnazijų, Sintautų pagrindinės, Lekėčių ir Kriūkų mokyklų. Penkių mokinių komandos dalyviams reikėjo pademonstruoti savo žinias ir atsakyti į 20 klausimų apie policiją. Mūsų komandoje kovėsi 4acg klasių mokiniai – Karolina Merkeliūnaitė, Tomas Jakas, Antanas Toliušis, Jordanas Talala, Paulius Mašanauskas. Pasivadinome „Snaiperiais“ (pavadinimą sugalvojo mūsų komanda). Mes užėmėme 1-ąją vietą, gavome diplomus ir puodelius su komisariato atributika. Mūsų komanda labai džiaugiasi šiuo laimėjimu, esam labai patenkinti savo rezultatais ir komandos vieningumu.

Karolina Merkeliūnaitė, 4cg klasės mokinė

Categories: Naujienos