Lukšių Vinco Grybo gimnazija

Gimnazijos emblemaA. Tatarės g. 37, Lukšiai, Šakių rajono savivaldybė
Tel.: 8-345-44285
Pašto kodas: 71180
luksiugimnazija@yahoo.com
http://facebook.com/vgrybo

Kovo 28 dieną gimnazijoje vyko metodinė diena – seminaras „Nuo mokymo prie mokymosi: aktyviųjų metodų dermė“. Seminare dalyvavo Vilkaviškio rajono Kybartų Kristijono Donelaičio  ir Lukšių Vinco Grybo gimnazijų  mokytojai.

Mūsų gimnazijos mokytojai vedė atviras pamokas ir dalijosi savo gerąja patirtimi. Pamokas vedė chemijos mokytoja Virginija Laugalienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė Irma  Martinaitienė, integruotą muzikos ir IT pamoką - mokytoja Lina Bakaitienė  ir mokytojas metodininkas Antanas  Burkšaitis. Pamokas stebintys svečiai, mūsų gimnazijos mokytojai turėjo galimybę pamatyti, kaip anglų kalbos pamokoje mokiniai naudojasi planšetėmis (nuo sausio mėnesio mūsų gimnazijoje veikia  planšečių klasė).  Muzikos pamokoje  buvo galima stebėti, kaip penktokai linksmai kuria pasaulio tautų liaudies melodijas, naudodami  mikrobitus (lietuviškai – mikrovaldikliai).

 Vizito metu svečiai apžiūrėjo gimnazijos edukacines erdves, apsilankė gimnazijos istorijos centre. Refleksijos metu mokytojai apibendrino seminaro rezultatus. Lukšių mokytojai buvo pakviesti  vėl apsilankyti Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijoje.

 

                                                                            Gimnazijos informacija