Lukšių Vinco Grybo gimnazija

Gimnazijos emblemaA. Tatarės g. 37, Lukšiai, Šakių rajono savivaldybė
Tel.: 8-345-44285
Pašto kodas: 71180
luksiugimnazija@yahoo.com
http://facebook.com/vgrybo

Lapkričio 15 dieną vyko rajoninės pradinių klasių mokinių (gim.2007 ir jaunesnių) finalinės kvadrato varžybos. Jose dalyvavo  Plokšių daugiafunkcinio centro, Šakių ,,Varpo" pagrindinės,  Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos,  Griškabūdžio  ir Lukšių Vinco Grybo gimnazijų komandos.

I vietą laimėjo Šakių ,,Varpo" pagrindinė mokykla.

II vietą laimėjo  Lukšių Vinco Grybo gimnazija.

III vietą laimėjo Griškabūdžio gimnazija.

Visos komandos prizininkės buvo apdovanotos taurėmis ir medaliais. Mūsų komanda iškovojo teisę dalyvauti zoninėse varžybose.

O po to atsitiko kai kas labai malonaus ir netikėto! Mažieji gimnazijos sportininkai (pradinių klasių mergaičių ir berniukų kvadrato komandos) bei jų treneris mokytojas Vitas Petkūnas  buvo nustebinti, kai visiems  komandų žaidėjams atkeliavo  mielos dovanėlės.

 Sportininkai nuoširdžiai dėkoja šaunioms pardavėjoms Odetai ir Eglei iš Lukšių.

                                                             Mažieji sportininkai ir treneris Vitas Petkūnas

Pasaulinė jaunimo diena švenčiama lapkričio 10 dieną. Mūsų gimnazijoje ją organizavo  mokinių savivalda. Programa buvo įdomi ir prasminga.

Mokinių ir mokytojų laukė „saldus” rytas (visi buvo vaišinami saldainiais). Mokytojai visi kaip vienas laikėsi nurodyto  aprangos kodo – vilkėjo uniforma. Įvyko nuotaikinga radijo laida. Su įvairių klasių mokiniais susitiko ŠRMT( Šakių rajono moksleivių taryba) atstovai Tomas Vaivada ir Goda Endzelytė. Mokiniams labai patiko susitikimas su VGTU studentu Mariumi Pavalkiu.  Svečias pristatė savo studijų programą, kalbėjo apie studentų laisvalaikį, pomėgius, pareigas, apie praktiką Vilniaus m. priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos 6-oji komandoje.

  Vėliau vyko protmūšis. Pertraukų metu skambėjo muzika, mokytojai ir mokiniai fotografavosi prie spalvingos foto sienos, norintys galėjo parašyti savo palinkėjimus, įspūdžius spalvingoje palinkėjimų knygoje.

Vakare tautinių šokių kolektyvas „Dūzgis“ kvietė mėgėjus pašokti liaudies šokių. Nuotaika visą dieną buvo jaunatviškai pakili.

 

                                                                         Auksė Buragaitė,1bg klasė

Penktokų krikštas - tai  jau tradicinis gimnazijos renginys. Aštuntokai krikštija penktokus. Ši diena praeina linksmai.

      Renginių salėje  penktokai pristatė savo namų darbą.  Jų šokis  buvo įvertintas plojimais.

 Taip pat buvo patikrinti penktokų matematikos, dailės, muzikos gebėjimai ir  jėga.

 Penktokų   pasirodymo metu dingo jų auklėtoja Sonata Kurienė, bet penktokai lengvai ją rado. Krikštavaikiai taip pat   neliko skolingi. Jie patikrino ir aštuntokų gebėjimus – paprašė   pašokti šokį, patikrino krikštatėvius, ar jie prisimena mūsų   krikšto vardus.

 Šventės pabaigoje, kaip ir dera, vyko teisėtų penktokų pažymėjimų įteikimo ceremonija, po kurios   aštuntokai buvo pakviesti pasisvečiuoti kitą savaitę pas penktokus.

                                   

                                                                                 Faustas  Šarkanas, 8 klasė

 

Lapkričio 9 1ag klasės gimnazistai  nusprendė  nors kelioms valandoms atitrūkti nuo pamokų ir išvykti į Kauną.   Aplankėme Anatomijos muziejų. Įspūdžiai liko dvejopi..  Vieniems jis taip patiko, jog norėjo ten būti visą dieną, o kitiems darėsi silpna ar nemalonu matyti organų pjūvius ar išsigimimus. Todėl kitas išvykos objektas sukėlė tik geras emocijas -  tai batutų parkas. Bandėme kuo aukščiau iššokti,  įspūdingiau persiversti bei išbandėme jėgas su draugais dvikovoje. Ši pramoga mums labai patiko.

  Ekskursija mums labai patiko! O kitą dieną vėl laukė pamokos. Pirmokai gimnazistai dėkoja savo auklėtojai Jolitai Zokienei.

 

                                            Rugilė Raudžiūtė, 1ag klasės mokinė