Lukšių Vinco Grybo gimnazija

Gimnazijos emblemaA. Tatarės g. 37, Lukšiai, Šakių rajono savivaldybė
Tel.: 8-345-44285
Pašto kodas: 71180
luksiugimnazija@yahoo.com
http://facebook.com/vgrybo

Lipdau lipdau, o galo vis nėra.
O gal Tėvynę reikia visą laiką
Lipdyt ir kurti, kurti ir lipdyt?
Nes jei sustoji tik – jinai ir miršta.
Taip, kurti visą laiką. Visą laiką!
Lipdyt ir kurti…

 Justinas Marcinkevičius

 

KOVO 11-OSIOS MINĖJIMO LUKŠIŲ VINCO GRYBO GIMNAZIJOJE

PROGRAMA

Kovo 8

Mūsų dovana Lietuvai, mokinių darbų paroda – pristatymas  – gimnazijos 2 aukšte

12.00 – 12.45  Žinutė Lietuvai – 5-4g klasių mokinių iškilmingos eitynės Lukšiuose  

 Kovo 9                                                                                                 

Himnas tėviškei  9.00 val. – ikimokyklinės  grupės „Smalsiukai“, priešmokyklinės grupės ir pradinių klasių mokinių akcija.

Ji įvyko vasario 20 dieną mūsų gimnazijoje. Kodėl mūsų gimnazijoje? Nes aš joje mokausi. Esu

 JEK narė (Jaunimo Europos komanda – tai 16-29 m. jaunimas, kuris šiuolaikiškai pristato ES temas).

Praktika rodo, kad vienas geriausių būdų sužinoti daugiau apie Europą įtraukiant dalyvius yra protmūšis. Tą JEK nariai nusprendėme ir padaryti. 5 mėnesiai ir 5 žaidimai – nuo spalio iki vasario. Europrotai - tai vienas smagiausių renginių, kuriuos esu rengusi, ir pati sužinojau daugiau apie Europą, ir nuostabiai praleidau laiką.Viena nieko nebūčiau nuveikusi, todėl dabar atsirado proga padėkoti visai mūsų komandai. Dėkoju  Dominykui Venskūnui - mūsų garso operatoriui. Jam padėjo  Lukas Bernotavičius. Nuoširdžiai ačiū komandos nariams, kurie buvo labai punktualūs, azartiški ir motyvuoti: Emilijai Jokymaitytei, Ievai Kasparaitytei, Paulinai Šulskytei, mokytojai Linai Bakaitienei. Palyginus mus su kitais miestais, buvo ir  taip, kad  iš 10 komandų neliko nė vienos arba iš 24 liko tik 5 komandos,  o mes neišsivaikščiojome ir rungėmės iki garbinos pabaigos. Turėjom 3 komandas, bet pačias geriausias ir ištvermingiausias.

Nauja patirtis, kurią įgijau,  – tai rėmėjų paieška. Tikrai patiko. Nesvarbu, net jei kartais. paskambinus rėmėjams, tekdavo išgirsti ,,Ne“ arba išklausyti visą gyvenimo istoriją, kodėl ne – vis vien buvo labai smagu. Dar kartą dėkoju rėmėjams: gimnazijos direktorei Nijolei Šapolienei, gimnazijos direktorės pavaduotojai ugdymui Irenai Lukšienei, ūkininkui Tomui Skaizgiriui, UAB ,,Jundulai“, UAB ,,Gulbelei“, Šakių jaunimo ir kūrybos centrui, viešbučiui ir restoranui ,,Centras“, Šakių rajono savivaldybei, UAB ,,Urigai“, individualiai įmonei ,,Pas Sauliuką“, laikraščiui ,,Draugas“.

 Jaučiuosi įgavusi daug viešojo kalbėjimo patirties, renginio vedėjos bei derybų įgūdžių, tačiau, svarbiausia, jaučiuosi labai laiminga, kad Lukšiai – Šakiai turi tokius visada pagelbstinčius, protingus ir geranoriškus žmones, nes tik tokių žmonių dėka ir gera gyventi Lietuvoje.

    Palinkėkime sėkmės ,,Žiburio banginiams“ - laimėjusiai komandai, kuri kausis Vilniuje finale dėl pagrindinio prizo – kelionės į Strasbūrą arba Briuselį. Mūsų komanda liko antra, bet ji jaučiasi puikiai:  komandoje nebuvo mokytojų, tad mokiniai galėjo būti  savarankiški ir  pasirikrinti savo žinias.

                                                 Deimantė, 3bg klasė

Robertą Gruodį, kuris vasario 2 dieną Pakruojyje, kur vyko Lietuvos džiudžitso čempionatas, iškovojo antrąją vietą (Lietuvos džiudžitso suaugusiųjų grupėje iki 90 kg). 

Pijų Bataitį, Lietuvos grappling imtynių taurės pirmenybėse Vilniuje (2018-02-18) iškovojusį trečiąją vietą. 

Sveikinamevaikinų trenerį Vytautą Smirnovą.

Gimnazijos informacija

Gimnazijos mokinių savivalda tęsia savo gražius darbus. Prieš mokinių atostogas visi galėjo susipažinti su pirmojo  mokslo metų  pusmečio Šauniausios klasės konkurso rezultatais.  

 Vertinama visapusiška klasių veikla – pažangumas, lankomumas, dalyvavimas neformaliame ugdyme, olimpiadose, konkursuose, budėjimas gimnazijoje, mokinių aktyvumas socialinėje veikloje, klasių sporto pasiekimai, renginių organizavimas. Viskas fiksuojama Gerų darbų  knygoje.

Pasibaigus pirmajam pusmečiui gimnazijos aktyvas surinko visą informaciją ir paskelbė rezultatus.

    Tarp 5 – 8   šauniausia klase tapo 7 klasė – 377 taškai (klasės vadovė A. Čebanauskienė).

    Tarp  1g – 4g klasių  šauniausia 3bg klasė – 611 taškai (klasės vadovas V. Zokas)

Sveikiname nugalėtojus, linkime  visoms klasėms ir toliau būti aktyvioms, prasmingomis  ir išmoningomis  veiklomis stebinti gimnazijos bendruomenę  antrą  mokslo metų pusmetį.

                                                                                 Gimnazijos informacija