Lukšių Vinco Grybo gimnazija

Gimnazijos emblemaA. Tatarės g. 37, Lukšiai, Šakių rajono savivaldybė
Tel.: 8-345-44285
Pašto kodas: 71180
luksiugimnazija@yahoo.com
http://facebook.com/vgrybo

2017-12-10  Paluobių  daugiafunkcio  centro  sporto salėje  įvyko atviros Šakių rajono džiudžitso parteryje  varžybos.  Lukšių Vinco Grybo gimnazijos sportininkai  šiose  varžybose pasirodė puikiai.

1 vietas  iškovojo Robertas Gruodis, Nojus Bataitis, Tomas Mulvinskas.

2 vietas  iškovojo Dalius Tamašauskas, Mantas Mulvinskas.

3 vietą  iškovojo Pijus Bataitis.

Sveikiname  mūsų vaikinus ir jų trenerį Vytautą Smirnovą.

Gimnazijos informacija

Jurbarke gruodžio 1 dieną vyko zoninės BUM kaimo vietovių kvadrato ( gim. 2007 ir jaunesnių) varžybos. Jose dalyvavo keturios komandos. Mūsų komanda laimėjo antrąją vietą. Komandoje žaidė:

1.Ernesta Gudaitytė

2.Dainora Mikalauskaitė

3.Miglė Markauskaitė

4.Vakarè Kerevičiūtė

5.Arijana Šuopytė

6.Povilas Balsis

7.Jonas Kazernavičius

8.Deividas Kikis

9.Mantas Masteika

10.Vilius Sutkus

11.Adrijus Lekavičius

Komandos treneris Vitas Petkūnas. 

Sveikiname mūsų jaunuosius kovotojus ir jų trenerį.

                                     Gimnazijos informacija

 Gimnazijoje gimė nauja šventė - ,,100 dienų, kai pirmokas esu". Gruodžio 8 dieną renginių  salė buvo pilna tėvelių, senelių, broliukų, sesučių ir kitų svečių.

Pirmokėliai visus pakvietė į Paukščių mokyklą, kurioje vyko 5 pamokos. Pasipuošę paukščių kepuraitėmis mokiniai deklamavo eiles, dainavo ir šoko. Jie parodė, kad mokykloje pramoko ne tik skaityti ir rašyti. Svarbiausia, kad jie išmoko būti tikrais mokiniais. Tėveliai taip pat turėjo parodyti savo žinias. Vaikai su savo tėveliais išradingai pristatė visas šimtą dienų kauptas kolekcijas.

Visi svečiai buvo pakviesti į klasę, kur pirmokėliai muzikiniu kūriniu sveikino tėvelius su artėjančiomis šventėmis ir įteikė dovanėles - savo pačių pagamintus molinius arkliukus. O jau tada... šventinės vaišės ir jaukus pasibendravimas,

Tikiuosi, kad gera nuotaika ir džiugūs šimtosios dienelės prisiminimai ilgam pasiliks kiekvieno pirmoko širdelėje...

                                                                                                              Pirmokų mokytoja Rasa

Kaip ir dauguma abiturientų, svarstau apie tolimesnį gyvenimo etapą - studijas. Dėl to spalio 29 d. – lapkričio 1 d. kartu su „Kastu“ organizacija išvažiavau į Olandiją. Apie šią kelionę sužinojau pamačiusi socialiniame tinkle Facebook „Kastu“ skelbimą     

                           (https://www.facebook.com/Studijos.Uzsienyje.kastu.lt/).

Tai pelno nesiekianti organizacija, kuri padeda ir pataria norintiems studijuoti užsienyje.

Olandijoje aplankėme penkis universitetus: Rotterdam Business School, Willem de Kooning Academy, Fontys University of Applied Sciences, ZUYD University of Applied Sciences, Radboud University. Keliauti galėjo visi norintys, tačiau visa tai kainavo, bet mano manymu, buvo tikrai verta. Kelionėje susiradau bendraminčių, su kuriais smagiai praleidome laisvą laiką Berlyne (Vokietija) ir Olandijoje, Maastrichto mieste. Universitetuose bendravome su dėstytojais ir ten studijuojančiais lietuviais bei kitų šalių studentais. Pajutome kiekvieno miesto, universiteto nuotaiką, jaukią atmosferą, buvome vaišinami kaip laukiamiausi svečiai ir gavome ne tik lankstinukų, bet ir dovanėlių, tokių kaip atmintukai, gertuvės, ausinukai. Nuvykti ir gyvai pamatyti, pabendrauti su ten studijuojančiais žmonėmis yra puiki patirtis - žymiai vertingiau nei skaityti universitetų aprašymus bei komentarus internetinėje erdvėje.

Viktorija Pavalkytė, 4bg