Naujienos

Susitikimas su Emilija – Krašto apsaugos savanore

Savo patirtimi ir įspūdžiais apie karišką gyvenimą ir tarnybą  dalijosi  mūsų gimnazijos mokinė, Krašto apsaugos savanorė Emilija Kubiliūtė. Buvo labai įdomu  sužinoti apie visą  Emilijos tarnybą  krašto apsaugos savanorių pajėgose. Pasidalinsime ir su jumis, ką sužinojome apie merginos tarnybą.   2017 Skaityti toliau…

prieš
Naujienos

„La Beute“

1abg mergaitės su mokytoja Sonata Kuriene (ji  yra ugdymo karjerai mėnesio sumanytoja, organizatorė ir koordinatorė) vykome į Šakius, į Sabrinos (grožio) studiją ,,La Beute“. Studijoje mums pati Sabrina papasakojo apie veido, nagų priežiūrą, gelinį lakavimą. Pasidalino patarimais, kaip atrodyti skoningai Skaityti toliau…

prieš
Naujienos

Susitikimas su pasieniečiais

Gegužės 2 dieną mūsų  gimnazijoje svečiavosi Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių rinktinės   Kudirkos Naumiesčio užkardos  pasieniečiai: Kudirkos Naumiesčio užkardos vadas  Dainius Stepšys bei Sargybų skyriaus pasieniečiai  Karolis, Liudas ir jų tarnybiniai šunys. Užkardos vadas Dainius Stepšys  pasakojo apie LR Skaityti toliau…

prieš
Naujienos

SAVAITGALIS OLANDIJOJE

Balandžio 20-22 dienomis dalyvavau išankstiniame mainų susitikime (APV) Olandijoje. Nors patys mainai vyks tik liepos mėnesį, tačiau kaip lietuvių komandos lyderė turėjau vykti ir aptarti veiklas, kurias vykdysime tarptautiniame projekte LEVEL UP. Mainuose dalyvauja Lietuva, Latvija, Čekijos Respublika, Makedonija, Kroatija, Skaityti toliau…

prieš
Naujienos

KLAUSOME IR UGDOMĖS

Balandyje  gimnazistai  susitiko  su Adu Burkšaičiu (dėkingi jam už apsilankymą ir norą mums perduoti savo patirtį ir mintis). Adas šią mokyklą baigė prieš devynerius metus, po mokyklos baigimo mokėsi prestižiniame Kembridžo universitete. Baigęs universitetą, dirbo garsiose pasaulinėse firmose ,,Google“, ,,Trafi“ Skaityti toliau…

prieš
Naujienos

GIMNAZIJOJE LANKOSI BUVĘ MOKINIAI

Informatikos būrelyje jau tapo tradicija kviesti buvusius mokinius, kad šie papasakotų apie pasiruošimą studijoms, studijas, darbą po studijų. Šį kartą informatikos būrelyje lankėsi buvęs mūsų gimnazijos moksleivis Evaldas Pavalkis (iš informatikos egzamino gavęs 100 balų įvertinimą), vėliau baigęs Danijos universitetą Skaityti toliau…

prieš
Naujienos

GIMNAZIJOS MOKSLEIVIAI RESPUBLIKINĖSE OLIMPIADOSE

Pasibaigus rajoniniam olimpiadų etapui dalis mokinių yra kviečiami į Lietuvos moksleivių olimpiadų finalus. Vien patekimas į finalinę olimpiados dalį yra didelis pasiekimas. Iš mūsų gimnazijos paskutiniame olimpiados etape šiais metais 5–8 klasių grupėje dalyvavo šie astronomai: aštuntokas Faustas Šarkanas, šeštokė Skaityti toliau…

prieš